czwartek, 10 września 2015

(LIVE) Polska Vs Finlandia

Dzieńdobry państwu. Zapraszamy Was na do czytania relacji na żywo. Dobijecie 3500 wyświetleń na Bloggerze?

Zaczął się mecz! Oglądamy i będziemy wam relacjonować.

Adam Waczyński rzucił rzut za 3 i trafił! Trafił jeszcze Finlańczyk oraz Waczyński.  Wynik 13-9.

Oglądacie czy patrzcie na obrazki? Ciekawy mecz. Gortat teraz zdobył 2 pkt i jest 31-29.

Niestety Fin Fent rzucił trójkę i jest 39-37. Jednak Polacy zdobyli punkty i jest remis.
Już zakończyła się pierwsza połowa. Jednak na całe szczęście prowadzimy jednym punktem.
Zawsze na przerwie obublikuje ciekawe ciekawostki. Dzisiaj jest nim Angielskie miasto. Źródło Discovery Channel.

W tej chwili Finlandczycy wygrywają, ale trzymamy mocno kciuki! Na zdjęciu poniżej spot reklamowy tv Basketball TV.

Przemek szaleje. Oglądamy i delektujemy się spotkaniem, ale Eleven Sports odpisał mi wiadomość na Twitterze.