poniedziałek, 9 listopada 2015

Oglądasz i wiesz: 2 cześć spotkań 8 listopada

Toronto Raptors [ 5 - 2 ] 76-96 Miami Heat [ 4 - 3 ]

Przez dwie kwarty rywale dobrze. Prowadzili 3 oczkami. Odrazu trzeciej kwarty gościom wyszli obiegu. Nie wiem co im się stało. Dobry występ zaliczył Chris Bosh i Dwayne Wade. Bosh miał długą przerwę, ponieważ miał problemy z płucami. W "Trumnie" po raz kolejny świetny występ zaliczył Hassan Whiteside. 6 RAZY blokował rzuty innych ludziom. Także zdobył 23 oczek. 10 punktów zgromadził rezerwowy Heat - Tyler Johnson. Wade zdobył dzisiaj 12 punktów i w rankingu najlepszych strzelców wyprzedził samego Scottiego Pippena.

Portland Trail Blazers 103 [ 4 - 3 ] 120 Detroit Pistons [ 5 - 1 ]

W Moda Center spotkały się dwie drużyny, które są wysoko w tabeli. Miejscowa drużyna ze stanu Oregon spotkała się z ofensywą Drummonda i Jacksona. Początek spotkania należało do RIP City. Walki nie było. Wynik po pierwszej połowie brzmiał: 57-47. Walka tłoków rozpoczęła się przez 480 sekund do końca spotkania. Tracili wtedy 11 punktów. Reggie Jackson zdobył 26 punktów na 40. Detroit rozbili 41-11.

Phoenix Suns [3-4] 103-124 [4-3] Oklahoma City Thunder

Westbrook wszedł w spotkanie bardzo zmobilizowany. Pokazywał nam wsady, piękne rzuty zza łuku. Dominację meczu wzięła Oklahoma. Run 29-14 po pierwszej kwarcie kibiców wydawało się, że jest po meczu. Tak już było po spotkaniu. Gracze ze Arizony zrobiły Run 15-0 za sprawą ostrego Erica Bledsoe. 2 połowa to tylko dominacja Kevina Duranta.